Кръгла кутия от МДФ - 13036CIR
  • Код:
    13036CIR
  • Тегло:
    0.300 кг
Кръгла кутия от МДФ
материал: МДФ 6 мм
размер: ф: 130мм  ВЪНШЕН РАЗМЕР  и  115мм ВЪТРЕШЕН РАЗМЕР
височина: 36мм
модел: 13036CIR
Ориентировъчни цени за доставка
_В наличност_
Добави в желани
Кръгла кутия от МДФ
материал: МДФ 6 мм
височина: 36мм